Rozpis zápasů:

Při domácích zápasech začíná rozcvička hodinu před začátkem zápasu. Při zápasech hraných na ledě soupeře, je sraz nejpozději 15 minut před odjezdem autobusu na ZS UL. 

 

datum            místo                        soupeř                        začátek                  odjezd autobusu

 

 9.9.2017        Litvínov                    UL                             12:00                     8:15

13.9.2017       UL                              Kladno                     17:30

16.9.2017       UL                              Chomutov               13:15                      

17.9.2017       Děčín                         UL                             11:00                     7:15

28.9.2017      Litoměřice                UL                             14:00                    10:15

7.10.2017       Mannheim                UL                             16:45

8.10.2017       Mannheim                UL                              9:30

14.10.2017     Rytíři Kladno            UL                            16:45                    12:15

15.10.2017     UL                               Karlovy Vary          14:45

21.10.2017     UL                               Litvínov                   13:15

26.10.2017     Chomutov                 UL                            17:00                     12:45

28.10.2017     UL                              Děčín                        13:15

4.11.2017        Kladno                       UL                             14:30                    10:00

12.11.2017       UL                              Litoměřice               15:00

18.11.2017       UL                              Mannheim               15:45      

19.11.2017       UL                              Mannheim               13:30

25.11.2017       UL                              Rytíři Kladno          13:15

2.12.2017        Karlovy Vary            UL                              12:00                    6:45

8.11.2017         Litvínov                     UL                             17:00                    13:15

16.12.2017      UL                               Chomutov                11:30

17.12.2017      Děčín                          UL

6.1.2018          UL                               Kladno                      15:00

13.-14.1.2018  Litoměřice                UL

27.1.2018        Rytíři Kladno            UL

3.2.2018          UL                               Karlovy Vary           13:15

10.2.2018        UL                               Litvínov                    13:15

11.2.2018         Chomutov                 UL

17.2.2018         UL                              Děčín                         13:15

24-25.2.2018  Kladno                       UL

3.3.2018           UL                              Litoměřice

18.3.2018         UL                              Rytíři Kladno

24-25.3.2018  Karlovy Vary             UL